Kámen 2018 (Havlíčkův Brod)
Kámen
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 05. 07. 2018 11:00 |
| Kontakt: | Michal Koubek |
| Telefon: | 606406527 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Martin Bárta |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,46 | 16,46 | 16,10 | 0,36 | |
![]() | 2. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,43 | 17,41 | 17,43 | 0,02 | |
![]() | 3. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,80 | 17,60 | 17,80 | 0,20 | |
![]() | 4. | Podmoklany | Havlíčkův Brod | 18,05 | 17,27 | 18,05 | 0,78 | |
![]() | 5. | Kynice | Havlíčkův Brod | 18,32 | 17,08 | 18,32 | 1,24 | |
![]() | 6. | Stéblová D | Pardubice | 18,52 | 18,52 | 18,22 | 0,30 | |
![]() | 7. | Vepříkov | Havlíčkův Brod | 19,05 | 18,77 | 19,05 | 0,28 | |
![]() | 8. | Srch | Pardubice | 19,50 | 19,50 | 17,62 | 1,88 | |
![]() | 9. | Světlá nad Sázavou B | Havlíčkův Brod | 19,77 | 19,77 | 19,12 | 0,65 | |
![]() | 10. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 20,42 | 20,42 | 19,18 | 1,24 | |
![]() | 10. | Věž | Havlíčkův Brod | 20,42 | 18,93 | 20,42 | 1,49 | |
![]() | 12. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 21,17 | 20,89 | 21,17 | 0,28 | |
![]() | 13. | Světlá nad Sázavou A | Havlíčkův Brod | 22,82 | 20,32 | 22,82 | 2,50 | |
![]() | 14. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 23,32 | 23,32 | 20,86 | 2,46 | |
![]() | 15. | Kámen | Havlíčkův Brod | 27,70 | 26,97 | 27,70 | 0,73 | |
![]() | 16. | Pohled | Havlíčkův Brod | 28,60 | 28,60 | 17,40 | 11,20 | |
![]() | 17. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 30,98 | 30,98 | 30,59 | 0,39 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,66 | 17,48 | 17,66 | 0,18 | |
![]() | 2. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,57 | 18,57 | 18,08 | 0,49 | |
![]() | 3. | Kejžlice | Pelhřimov | 18,79 | 18,79 | 17,68 | 1,11 | |
![]() | 4. | Herálec | Havlíčkův Brod | 20,91 | 20,71 | 20,91 | 0,20 | |
![]() | 5. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 24,18 | 22,65 | 24,18 | 1,53 | |
![]() | 6. | Světlá nad Sázavou | Havlíčkův Brod | 24,74 | 24,25 | 24,74 | 0,49 |
Smíšený dorost, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Herálec | Havlíčkův Brod | 17,18 | 16,57 | 17,18 | 0,61 | |
![]() | 2. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,82 | 18,24 | 19,82 | 1,58 | |
![]() | 3. | Pohled | Havlíčkův Brod | 21,00 | 19,62 | 21,00 | 1,38 | |
![]() | 4. | Dolní Krupá | Havlíčkův Brod | 21,76 | 21,02 | 21,76 | 0,74 | |
![]() | 5. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 21,94 | 21,94 | 20,91 | 1,03 | |
![]() | 6. | Vepříkov | Havlíčkův Brod | 38,41 | 38,41 | 37,02 | 1,39 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 14,77 | 14,26 | 14,77 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Pohled | Havlíčkův Brod | 15,23 | 14,91 | 15,23 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Habry | Havlíčkův Brod | 15,41 | 15,29 | 15,41 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 15,27 | 15,58 | 15,58 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Habry | Havlíčkův Brod | 15,36 | 15,74 | 15,74 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Habry | Havlíčkův Brod | 15,85 | 15,78 | 15,85 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Lípa | Havlíčkův Brod | 16,20 | 15,63 | 16,20 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 16,41 | 16,05 | 16,41 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Habry | Havlíčkův Brod | 14,79 | 16,61 | 16,61 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Libice nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 15,42 | 16,82 | 16,82 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,06 | 16,36 | 17,06 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Lučice | Havlíčkův Brod | 16,94 | 17,08 | 17,08 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Herálec | Havlíčkův Brod | 17,28 | 17,24 | 17,28 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Libice nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,32 | 16,91 | 17,32 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Dolní Město | Havlíčkův Brod | 17,52 | 17,73 | 17,73 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,67 | 18,09 | 18,09 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,16 | 18,08 | 18,16 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Herálec | Havlíčkův Brod | 17,62 | 18,39 | 18,39 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Nová Ves u Chotěboře | Havlíčkův Brod | 17,91 | 18,44 | 18,44 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Maleč | Havlíčkův Brod | 18,54 | 18,29 | 18,54 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,49 | 18,83 | 18,83 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Uhelná Příbram | Havlíčkův Brod | 18,88 | 18,74 | 18,88 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Dlouhá Ves | Havlíčkův Brod | 19,26 | 18,55 | 19,26 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Uhelná Příbram | Havlíčkův Brod | 17,43 | 19,30 | 19,30 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Herálec | Havlíčkův Brod | 19,32 | 15,41 | 19,32 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Malčín | Havlíčkův Brod | 19,11 | 19,40 | 19,40 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Lípa | Havlíčkův Brod | 19,12 | 19,51 | 19,51 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,57 | 18,56 | 19,57 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 19,62 | 19,30 | 19,62 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Libice nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 19,75 | 17,33 | 19,75 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 15,83 | 15,94 | 15,94 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Herálec | Havlíčkův Brod | 15,87 | 16,58 | 16,58 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Herálec | Havlíčkův Brod | 17,01 | 17,21 | 17,21 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,14 | 17,38 | 17,38 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Lípa | Havlíčkův Brod | 17,73 | 16,69 | 17,73 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,04 | 16,81 | 18,04 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,33 | 17,12 | 18,33 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,34 | 18,33 | 18,34 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Lhůta | Havlíčkův Brod | 18,47 | 18,51 | 18,51 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,51 | 17,00 | 18,51 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,86 | 17,90 | 18,86 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vilémov | Havlíčkův Brod | 19,07 | 18,67 | 19,07 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Libice nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 19,43 | 18,53 | 19,43 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Maleč | Havlíčkův Brod | 19,65 | 19,74 | 19,74 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Malčín | Havlíčkův Brod | 18,93 | 19,81 | 19,81 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Kámen | Havlíčkův Brod | 18,94 | 19,95 | 19,95 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Lučice | Havlíčkův Brod | 19,95 | 19,44 | 19,95 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Lhůta | Havlíčkův Brod | 19,82 | 19,96 | 19,96 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Dolní Krupá | Havlíčkův Brod | 19,82 | 20,22 | 20,22 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Kámen | Havlíčkův Brod | 20,49 | 20,17 | 20,49 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Štoky | Havlíčkův Brod | 20,52 | 20,13 | 20,52 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Dolní Krupá | Havlíčkův Brod | 19,01 | 20,57 | 20,57 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Lípa | Havlíčkův Brod | 20,39 | 20,59 | 20,59 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 19,82 | 20,86 | 20,86 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Dolní Město | Havlíčkův Brod | 18,87 | 20,93 | 20,93 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Kochánov | Havlíčkův Brod | 20,93 | 17,35 | 20,93 | 2025/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Lípa | Havlíčkův Brod | 20,10 | 20,95 | 20,95 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Dolní Krupá | Havlíčkův Brod | 21,02 | 20,20 | 21,02 | 2024/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Maleč | Havlíčkův Brod | 20,66 | 21,02 | 21,02 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Vilémov | Havlíčkův Brod | 21,06 | 20,43 | 21,06 | 2026/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/06 | Kámen, | |
| 2026/07/11 | Kámen, O pohár SDH Kámen | |
| 2025/09/07 | Kámen, HB Turné | |
| 2025/07/12 | Kámen, O pohár SDH Kámen | |
| 2024/09/01 | Kámen, O Pohár SDH Kámen | |
| 2024/07/13 | Kámen, O Pohár SDH Kámen | |
| 2023/07/15 | Kámen, O Pohár SDH Kámen | |
| 2022/07/16 | Kámen, Kámen | |
| 2021/07/10 | Kámen, Kámen | |
| 2019/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2018/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2017/07/08 | Kámen, Kámen | |
| 2016/07/09 | Kámen, Kámen | |
| 2015/06/28 | Kámen, Kámen | |
| 2014/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2013/07/05 | Kámen, Kámen | |
| 2012/07/06 | Kámen, | |
| 2011/07/02 | Kámen, Kámen | |
| 2010/07/05 | Kámen, HB, | |
| 2009/09/05 | Kámen, HB, O pohár obce Kámen | |
| 2007/06/23 | Kámen, HB, O pohár SDH Kámen | |
| 2006/09/09 | Kámen, HB, O pohár SDH Kámen | |
| 2005/09/10 | Kámen, HB, O pohár SDH Kámen | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















