Mladeč 2025 (Olomouc)
ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | ONL |
| Místo: | Mladeč |
| Okres: | Olomouc |
| Kraj: | Olomoucký |
| Kdy: | 30. 08. 2025 20:00 |
| Kontakt: | Michal Balatka |
| Telefon: | 733 286 342 |
| Začátek rezervace: | 30. 08. 2025 20:00 |
| Konec rezervace: | 30. 08. 2025 20:00 |
| Začátek tipování: | 30. 08. 2025 20:00 |
| Konec hlasování: | 30. 08. 2025 00:00 |
| Zadal: | Redakce FireSport |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/sdhmladec/ |
Poznámka pořadatele
Fotbalové hřiště
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mladec-15328.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice X | OL | 13,86 | 14,32 | 14,32 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Třeština | SU | 14,33 | 14,61 | 14,61 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov B | ZL | 14,84 | 14,54 | 14,84 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladeč | OL | 14,85 | 14,52 | 14,85 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Nenakonice | OL | 14,87 | 14,84 | 14,87 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bílovice | PV | 14,22 | 14,90 | 14,90 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešnice X | OL | 14,52 | 14,94 | 14,94 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Bílovice C Odpad | PV | 14,95 | 14,93 | 14,95 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Velká Bystřice | OL | 14,97 | 14,68 | 14,97 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Luboměř | NJ | 14,86 | 15,09 | 15,09 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Křenovice | PR | 15,14 | 14,66 | 15,14 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílovice C Odpad | PV | 14,09 | 15,18 | 15,18 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chořelice | OL | 14,98 | 15,19 | 15,19 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Těšetice TYFOČÁCI | OL | 14,90 | 15,24 | 15,24 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevšová | ZL | 14,89 | 15,26 | 15,26 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Těšetice TYFOČÁCI | OL | 15,06 | 15,30 | 15,30 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Mladeč | OL | 15,35 | 15,29 | 15,35 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Třeština | SU | 15,35 | 15,11 | 15,35 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Otinoves | PV | 15,38 | 15,10 | 15,38 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Kožušany Tážaly | OL | 15,61 | 14,85 | 15,61 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Nenakonice | OL | 15,17 | 15,62 | 15,62 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velká Bystřice | OL | 14,55 | 15,74 | 15,74 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Střelice | OL | 15,77 | 15,32 | 15,77 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nemile | SU | 15,93 | 14,55 | 15,93 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Doloplazy | OL | 16,05 | 16,12 | 16,12 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Otinoves | PV | 15,40 | 16,16 | 16,16 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Měrotín | OL | 16,22 | 15,24 | 16,22 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Plinkout | OL | 16,39 | 16,20 | 16,39 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hoštice | KM | 16,52 | 15,13 | 16,52 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Doloplazy | OL | 16,77 | 16,92 | 16,92 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Olešnice REZERVA | OL | 16,94 | 15,79 | 16,94 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Vrbno pod Pradědem | BR | 16,96 | 16,64 | 16,96 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Nová Dědina | OL | 16,97 | 14,85 | 16,97 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Kožušany | OL | 17,26 | 14,50 | 17,26 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Vrchoslavice B | PV | 16,51 | 17,32 | 17,32 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Velká (Hranice III) | PR | 17,38 | 16,66 | 17,38 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,64 | 16,86 | 17,64 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Dětkovice | PV | 17,81 | 16,49 | 17,81 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Křenovice | PR | 14,92 | 18,00 | 18,00 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Roštění | KM | 18,04 | 16,72 | 18,04 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Dolany | OL | 18,12 | 15,87 | 18,12 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Nemrlov | SU | 18,21 | 15,42 | 18,21 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Chválkovice | OL | 18,36 | 15,07 | 18,36 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Ludéřov FARMA | OL | 18,77 | 18,69 | 18,77 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Radíkov | OL | 18,81 | 18,60 | 18,81 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Maletín | SU | 17,89 | 18,89 | 18,89 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Měrotín | OL | 19,48 | 15,07 | 19,48 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Mezice | OL | 19,60 | 19,49 | 19,60 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Staměřice | PR | 19,69 | 19,05 | 19,69 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Chořelice | OL | 20,29 | 20,58 | 20,58 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hrabišín | SU | 15,79 | 15,92 | 15,92 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Soběsuky B | PV | 16,62 | 16,39 | 16,62 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dub nad Moravou | OL | 16,08 | 16,63 | 16,63 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Haňovice | OL | 16,83 | 16,55 | 16,83 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Hrabišín | SU | 16,78 | 16,87 | 16,87 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nemrlov | SU | 16,94 | 16,43 | 16,94 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Brníčko | SU | 16,88 | 17,00 | 17,00 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dub nad Moravou | OL | 17,19 | 16,76 | 17,19 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Roštění | KM | 16,55 | 17,21 | 17,21 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Velký Týnec | OL | 16,98 | 17,22 | 17,22 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Soběsuky B | PV | 17,30 | 17,24 | 17,30 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Velký Týnec | OL | 17,37 | 17,07 | 17,37 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nová Dědina | OL | 15,76 | 17,42 | 17,42 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nová Dědina | OL | 17,30 | 17,51 | 17,51 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nemrlov | SU | 16,98 | 17,52 | 17,52 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Odry | NJ | 17,75 | 17,42 | 17,75 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bludov | SU | 17,83 | 17,09 | 17,83 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bousín | PV | 17,90 | 17,37 | 17,90 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Chořelice | OL | 17,76 | 18,07 | 18,07 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Bezděčí u Trnávky | SY | 17,49 | 18,11 | 18,11 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dolany | OL | 18,27 | 16,17 | 18,27 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Haňovice | OL | 17,96 | 18,39 | 18,39 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Seloutky | PV | 17,34 | 18,45 | 18,45 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bílovice | PV | 16,90 | 18,45 | 18,45 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Odry | NJ | 18,59 | 18,43 | 18,59 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Haňovice | OL | 18,75 | 16,42 | 18,75 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Grygov | OL | 18,40 | 18,79 | 18,79 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Doloplazy | OL | 18,92 | 17,59 | 18,92 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vojnice | OL | 18,93 | 17,96 | 18,93 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dub nad Moravou | OL | 18,96 | 16,83 | 18,96 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Dolní Libina | SU | 18,64 | 18,96 | 18,96 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Cholina | OL | 17,60 | 19,03 | 19,03 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Přáslavice | OL | 19,07 | 17,49 | 19,07 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Hrabišín | SU | 19,18 | 18,21 | 19,18 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Dětkovice | PV | 19,42 | 17,91 | 19,42 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Domamyslice | PV | 19,04 | 19,44 | 19,44 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Soběsuky | PV | 17,40 | 19,52 | 19,52 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Nová Dědina | OL | 19,63 | 16,71 | 19,63 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Cholina | OL | 19,25 | 19,88 | 19,88 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 19,99 | 18,18 | 19,99 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Chořelice | OL | 18,17 | 20,48 | 20,48 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Bílovice | PV | 20,67 | 18,43 | 20,67 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Doloplazy | OL | 20,76 | 19,95 | 20,76 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Náměšť na Hané | OL | 20,84 | 18,20 | 20,84 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Dolany | OL | 19,75 | 20,88 | 20,88 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Grygov | OL | 20,94 | 18,65 | 20,94 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Hrabišín | SU | 15,85 | 21,32 | 21,32 | 2026/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Šumvald | OL | 21,67 | 19,97 | 21,67 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Blatec | OL | 19,02 | 21,86 | 21,86 | 2025/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Cholina | OL | 21,55 | 21,92 | 21,92 | 2026/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2022/09/17 | fotbalové hriště Mladeč, O Putovní pohár starosty obce Mladeč | |
| 2023/06/10 | Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B) | |
| 2023/09/02 | Mladeč, O putovní pohár starosty obce Mladeč | |
| 2024/06/08 | Mladeč, Mladeč (3B) | |
| 2024/08/31 | Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B | |
| 2025/08/30 | Mladeč, Mladeč (3B) | |
| 2025/08/30 | Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B | |
| 2026/08/22 | Mladeč, ONL - O pohár starosty Mladče, noční soutěž 2B | |
| 2026/08/29 | Mladeč, BHE - Mladeč (3B) | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















