Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Myslejovice, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 19. 09. 2021 | Soběsuky | 18,52 | 17.92 | 18.52 | -0.6 | 7. | ||
| 11. 09. 2021 | Karolín | 18,54 | 18.23 | 18.54 | -0.31 | 8. | ||
| 11. 09. 2021 | Fotbalový stadion Chropyně | 17,19 | 16.17 | 17.19 | -1.02 | 3. | ||
| 21. 08. 2021 | Kelčice | 20,64 | 17.99 | 20.64 | -2.65 | 8. | ||
| 14. 08. 2021 | Niva | 16,89 | 16.5 | 16.89 | -0.39 | 10. | ||
| 14. 08. 2021 | Pěnčín | 18,84 | 18.25 | 18.84 | -0.59 | 10. | ||
| 31. 07. 2021 | Drahanovice | 16,20 | 15.82 | 16.2 | -0.38 | 8. | ||
| 31. 07. 2021 | Otínoves | 20,50 | 19.26 | 20.5 | -1.24 | 13. | ||
| 17. 07. 2021 | Bílovice (PV) | 17,25 | 16.63 | 17.25 | -0.62 | 17. | ||
| 10. 07. 2021 | Radslavice | 18,81 | 18.56 | 18.81 | -0.25 | 9. | ||
| 03. 07. 2021 | Kožušany | 18,44 | 17.96 | 18.44 | -0.48 | 17. | ||
| 03. 07. 2021 | Dětkovice | 20,28 | 20.28 | 19.28 | 1 | 14. | ||
| 03. 07. 2021 | Dětkovice | 20,28 | 20.28 | 19.28 | 1 | 15. | ||
| 22. 09. 2018 | TOP | Radslavice (okr. Vyškov) | 15,93 | 15.64 | 15.93 | -0.29 | 5. | |
| 22. 09. 2018 | B | Radslavice (okr. Vyškov) | 23,81 | 23.81 | 23.09 | 0.72 | 13. | |
| 01. 09. 2018 | Ivanovice na Hané | 19,36 | 17.97 | 19.36 | -1.39 | 6. | ||
| 26. 08. 2018 | Tvarožná | 17,92 | 17.2 | 17.92 | -0.72 | 4. | ||
| 18. 08. 2018 | Měrotín | 16,83 | 16.83 | 16.29 | 0.54 | 12. | ||
| 04. 08. 2018 | Náměšť na Hané | 16,37 | 16.37 | 15.78 | 0.59 | 7. | ||
| 28. 07. 2018 | LUDRA CUP Drahanovice | 16,58 | 16.12 | 16.58 | -0.46 | 7. | ||
| 21. 07. 2018 | Čelechovice na Hané NOČNÍ | 16,08 | 15.84 | 16.08 | -0.24 | 3. | ||
| 07. 07. 2018 | Kožušany – Tážaly | 16,01 | 16.01 | 15.46 | 0.55 | 8. | ||
| 30. 06. 2018 | Niva | 17,14 | 17.14 | 16.92 | 0.22 | 11. | ||
| 30. 06. 2018 | Hlubočany | 18,81 | 18.36 | 18.81 | -0.45 | 5. | ||
| 26. 05. 2018 | Dětkovice | 18,97 | 17.42 | 18.97 | -1.55 | 12. | ||
| 16. 09. 2017 | Dětkovice | 18,73 | 18.73 | 17.94 | 0.79 | 12. | ||
| 03. 09. 2017 | Ivanovice na Hané | 18,68 | 18.17 | 18.68 | -0.51 | 3. | ||
| 02. 09. 2017 | Hodějice | 24,27 | 24.27 | 18.33 | 5.94 | 13. | ||
| 27. 08. 2017 | Tvarožná | 17,88 | 17.81 | 17.88 | -0.07 | 6. | ||
| 26. 08. 2017 | Tučapy | 22,09 | 22.09 | 18.69 | 3.4 | 12. | ||
| 29. 07. 2017 | Drnovice | 18,76 | 18.76 | 17.9 | 0.86 | 8. | ||
| 24. 09. 2016 | B | Soběsuky | 18,46 | 17.67 | 18.46 | -0.79 | 10. | |
| 17. 09. 2016 | B | Litenčice | 16,73 | 16.73 | 15.74 | 0.99 | 5. | |
| 17. 09. 2016 | TOP | Litenčice | 18,15 | 15.48 | 18.15 | -2.67 | 8. | |
| 04. 09. 2016 | TOP | Ivanovice na Hané | 18,06 | 17.87 | 18.06 | -0.19 | 1. | |
| 03. 09. 2016 | TOP | Hodějice | 18,70 | 17.56 | 18.7 | -1.14 | 9. | |
| 03. 09. 2016 | B | Hodějice | 18,92 | 18.92 | 18.55 | 0.37 | 12. | |
| 20. 08. 2016 | B | Čelechovice na Hané - NOČNÍ | 16,32 | 15.6 | 16.32 | -0.72 | 2. | |
| 20. 08. 2016 | TOP | Čelechovice na Hané - NOČNÍ | 17,00 | 16.1 | 17 | -0.9 | 5. | |
| 20. 08. 2016 | B | Vícov | 20,87 | 17.93 | 20.87 | -2.94 | 11. | |
| 13. 08. 2016 | B | Niva | 19,22 | 19.22 | 15.63 | 3.59 | 18. | |
| 13. 08. 2016 | B | Niva | 19,22 | 19.22 | 15.63 | 3.59 | 18. | |
| 30. 07. 2016 | A | LUDRA CUP Drahanovice | 16,75 | 16.75 | 15.8 | 0.95 | 3. | |
| 30. 07. 2016 | B | LUDRA CUP Drahanovice | 21,61 | 19.37 | 21.61 | -2.24 | 14. | |
| 30. 07. 2016 | TOP | Drnovice | 17,74 | 17.74 | 17.46 | 0.28 | 3. | |
| 30. 07. 2016 | B | Drnovice | 17,83 | 17.83 | 17.78 | 0.05 | 5. | |
| 23. 07. 2016 | B | Lipová | 18,76 | 18.76 | 17.9 | 0.86 | 7. | |
| 23. 07. 2016 | A | Kučerov | 17,55 | 17.55 | 16.98 | 0.57 | 3. | |
| 23. 07. 2016 | B | Kučerov | 18,86 | 17.98 | 18.86 | -0.88 | 7. | |
| 16. 07. 2016 | Muži Top | Želeč | 16,71 | 16.71 | 16.21 | 0.5 | 5. | |
| 16. 07. 2016 | B | Bílovice | 32,31 | 30.55 | 32.31 | -1.76 | 17. | |
| 09. 07. 2016 | B | Plumlov | 17,64 | 17.42 | 17.64 | -0.22 | 3. | |
| 09. 07. 2016 | Plumlov | 17,64 | 17.42 | 17.64 | -0.22 | 15. | ||
| 02. 07. 2016 | A | Topolany | 17,82 | 17.82 | 17.5 | 0.32 | 2. | |
| 02. 07. 2016 | B | Topolany | 18,31 | 17.69 | 18.31 | -0.62 | 5. | |
| 25. 06. 2016 | A | Hlubočany | 18,23 | 17.65 | 18.23 | -0.58 | 2. | |
| 25. 06. 2016 | B | Hlubočany | 18,50 | 18.5 | 17.85 | 0.65 | 3. | |
| 18. 06. 2016 | B | Želeč | 18,01 | 18.01 | 17.99 | 0.02 | 11. | |
| 11. 06. 2016 | B | Čelechovice na Hané | 17,96 | 17.96 | 17.92 | 0.04 | 1. | |
| 04. 06. 2016 | B | Dětkovice | 18,09 | 18.09 | 17.65 | 0.44 | 10. | |
| 04. 06. 2016 | B | Radslavice | 18,01 | 18.01 | 17.9 | 0.11 | 2. | |
| 04. 06. 2016 | B | Hasičský areál Dětkovice | 18,09 | 18.09 | 17.65 | 0.44 | 10. | |
| 04. 06. 2016 | TOP | Radslavice | 20,10 | 19.77 | 20.1 | -0.33 | 15. | |
| 21. 05. 2016 | B | Loučany rezerv.na HE | 18,52 | 17.84 | 18.52 | -0.68 | 6. | |
| 21. 05. 2016 | B | Hřiště Loučany, HE + VCP | 18,52 | 17.84 | 18.52 | -0.68 | 6. | |
| 21. 05. 2016 | Loučany rezerv.na HE | 20,56 | 17.17 | 20.56 | -3.39 | 16. | ||
| 21. 05. 2016 | TOP | Hřiště Loučany, HE + VCP | 20,56 | 17.11 | 20.56 | -3.45 | 16. | |
| 19. 09. 2015 | B | Soběsuky | 17,41 | 16.93 | 17.41 | -0.48 | 1. | |
| 19. 09. 2015 | Soběsuky | 17,94 | 17.94 | 17.85 | 0.09 | 6. | ||
| 12. 09. 2015 | A | Křenovice | 16,71 | 16.71 | 16.26 | 0.45 | 8. | |
| 12. 09. 2015 | B | Ivanovice na Hané | 18,55 | 18.55 | 18.27 | 0.28 | 6. | |
| 05. 09. 2015 | A | Hodějice | 18,09 | 17.75 | 18.09 | -0.34 | 6. | |
| 05. 09. 2015 | B | Hodějice | 18,78 | 18.78 | 18.36 | 0.42 | 13. | |
| 30. 08. 2015 | A | Tvarožná | 18,12 | 18.12 | 17.87 | 0.25 | 6. | |
| 30. 08. 2015 | B | Tvarožná | 19,02 | 19.02 | 18.83 | 0.19 | 13. | |
| 29. 08. 2015 | Buková | 19,15 | 18.46 | 19.15 | -0.69 | 10. | ||
| 22. 08. 2015 | TOP | Čelechovice na Hané | 17,15 | 17.15 | 16.32 | 0.83 | 4. | |
| 22. 08. 2015 | Vícov, za hřištěm | 18,02 | 17.84 | 18.02 | -0.18 | 2. | ||
| 01. 08. 2015 | Brodek u Konice, hřiště | 17,99 | 17.99 | 17.71 | 0.28 | 4. | ||
| 01. 08. 2015 | A | Drnovice | 17,86 | 17.86 | 17.6 | 0.26 | 5. | |
| 01. 08. 2015 | B | Drnovice | 18,24 | 18.24 | 17.77 | 0.47 | 8. | |
| 25. 07. 2015 | A | Dražovice | 18,00 | 18 | 17.08 | 0.92 | 4. | |
| 25. 07. 2015 | B | Dražovice | 18,36 | 17.83 | 18.36 | -0.53 | 7. | |
| 18. 07. 2015 | A | Želeč - fotbalové hřiště | 18,00 | 17.1 | 18 | -0.9 | 9. | |
| 18. 07. 2015 | Lipová, hřiště | 17,81 | 17.81 | 17.77 | 0.04 | 3. | ||
| 11. 07. 2015 | Bílovice, hřiště | 18,55 | 17.93 | 18.55 | -0.62 | 5. | ||
| 11. 07. 2015 | A | Habrovany | 19,47 | 19.47 | 18.54 | 0.93 | 9. | |
| 04. 07. 2015 | A | Topolany | 17,66 | 17.66 | 17.45 | 0.21 | 3. | |
| 04. 07. 2015 | B | Topolany | 18,06 | 18.06 | 18.02 | 0.04 | 5. | |
| 27. 06. 2015 | A | Hlubočany | 18,57 | 18.57 | 17.72 | 0.85 | 6. | |
| 27. 06. 2015 | B | Hlubočany | 18,81 | 18.81 | 17.87 | 0.94 | 7. | |
| 14. 06. 2015 | Senetářov | 18,75 | 18.75 | 18.28 | 0.47 | 19. | ||
| 13. 06. 2015 | Čelechovice na Hané, u rybníka | 19,22 | 19.22 | 18.77 | 0.45 | 6. | ||
| 06. 06. 2015 | A | Radslavice | 18,55 | 18.55 | 17.83 | 0.72 | 5. | |
| 31. 05. 2015 | Jabloňany | 18,73 | 18.36 | 18.73 | -0.37 | 17. | ||
| 30. 05. 2015 | Stražisko, koupaliště | 18,36 | 18.36 | 18.06 | 0.3 | 4. | ||
| 09. 05. 2015 | Dětkovice | 18,84 | 18.84 | 17.6 | 1.24 | 13. | ||
| 09. 05. 2015 | Dětkovice, u rybníka | 18,84 | 18.84 | 17.6 | 1.24 | 13. | ||
| 25. 04. 2015 | Medlov u Požární nádrže | 15,10 | 15.1 | 15.1 | 0 | 2. | ||
| 13. 09. 2014 | Křenovice | 18,20 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 13. 09. 2014 | A | Ivanovice na Hané | 17,62 | 17.42 | 17.62 | -0.2 | 2. | |
| 06. 09. 2014 | Top | Hodějice | 18,71 | 18.71 | 17.96 | 0.75 | 4. | |
| 30. 08. 2014 | A | Tučapy | 18,01 | 17.51 | 18.01 | -0.5 | 3. | |
| 30. 08. 2014 | B | Tučapy | 18,80 | 18.8 | 18.4 | 0.4 | 5. | |
| 23. 08. 2014 | Vícov | 18,03 | 17.71 | 18.03 | -0.32 | 2. | ||
| 10. 08. 2014 | Němčice | 19,16 | 18.92 | 19.16 | -0.24 | 16. | ||
| 09. 08. 2014 | Niva | 17,19 | 17.12 | 17.19 | -0.07 | 15. | ||
| 02. 08. 2014 | A | Drnovice | 18,15 | 18.15 | 17.82 | 0.33 | 1. | |
| 02. 08. 2014 | B | Drnovice | 18,44 | 18.41 | 18.44 | -0.03 | 3. | |
| 27. 07. 2014 | Lavičky | 18,65 | 18.65 | 18.24 | 0.41 | 25. | ||
| 26. 07. 2014 | Petrovice | 21,62 | 21.62 | 19.92 | 1.7 | 30. | ||
| 12. 07. 2014 | A | Habrovany | 17,78 | 17.78 | 17.63 | 0.15 | 1. | |
| 21. 06. 2014 | B | Topolany | 18,99 | 18.99 | 18.21 | 0.78 | 6. | |
| 21. 06. 2014 | A | Topolany | 19,35 | 17.9 | 19.35 | -1.45 | 8. | |
| 14. 06. 2014 | Senetářov | 19,65 | 19.06 | 19.65 | -0.59 | 4. | ||
| 14. 06. 2014 | Čelechovice na Hané | 23,98 | 23.98 | 19.64 | 4.34 | 9. | ||
| 07. 06. 2014 | A | Radslavice | 18,87 | 18.87 | 17.8 | 1.07 | 7. | |
| 07. 06. 2014 | B | Radslavice | 19,45 | 19.45 | 18.74 | 0.71 | 10. | |
| 01. 06. 2014 | Jabloňany | 18,10 | 18.1 | 17.85 | 0.25 | 14. | ||
| 10. 05. 2014 | A | Šaratice | 20,46 | 19.2 | 20.46 | -1.26 | 9. | |
| 03. 08. 2013 | Vítonice | 20,45 | 20.45 | 18.85 | 1.6 | 16. | ||
| 29. 06. 2013 | B | Hlubočany | 18,98 | 18.98 | 18.08 | 0.9 | 8. | |
| 15. 06. 2013 | Litenčice | 19,42 | 18.34 | 19.42 | -1.08 | 5. | ||
| 08. 06. 2013 | A | Radslavice | 19,80 | 19.8 | 19.02 | 0.78 | 9. | |
| 08. 06. 2013 | Senetářov | 19,25 | 18.43 | 19.25 | -0.82 | 6. | ||
| 15. 09. 2012 | Chropyně-fotbalové hřiště | 15,81 | 15.81 | 15.21 | 0.6 | 2. | ||
| 28. 07. 2012 | Dětkovice | 20,71 | 19.01 | 20.71 | -1.7 | 17. | ||
| 07. 07. 2012 | A | Topolany | 18,93 | 18.9 | 18.93 | -0.03 | 4. | |
| 07. 07. 2012 | B | Topolany | 19,16 | 18.26 | 19.16 | -0.9 | 5. | |
| 30. 06. 2012 | A | Hlubočany | 19,51 | 18.62 | 19.51 | -0.89 | 7. | |
| 17. 06. 2012 | A | Myslejovice | 19,55 | 18.33 | 19.55 | -1.22 | 8. | |
| 17. 06. 2012 | B | Myslejovice | 20,03 | 19.59 | 20.03 | -0.44 | 10. | |
| 16. 06. 2012 | B | Hoštice-Heroltice | 19,86 | 19.86 | 19.74 | 0.12 | 4. | |
| 16. 06. 2012 | A | Hoštice-Heroltice | 20,08 | 20.08 | 19.79 | 0.29 | 7. | |
| 13. 05. 2012 | A | Šaratice | 18,80 | 18.45 | 18.8 | -0.35 | 4. | |
| 12. 05. 2012 | B | Drnovice | 20,27 | 20.27 | 19.49 | 0.78 | 19. | |
| 17. 09. 2011 | Soběsuky | 16,13 | 16.13 | 15.41 | 0.72 | 6. | ||
| 30. 07. 2011 | Nětčice | 17,40 | 17 | 17.4 | -0.4 | 11. | ||
| 23. 07. 2011 | Dětkovice | 21,54 | 21.54 | 20.09 | 1.45 | 23. | ||
| 28. 05. 2011 | Otaslavice | 21,96 | 21.96 | 20.98 | 0.98 | 13. | ||
| 18. 09. 2010 | Soběsuky | 16,76 | 16.18 | 16.76 | -0.58 | 10. | ||
| 24. 07. 2010 | Dětkovice | 24,15 | 18.99 | 24.15 | -5.16 | 20. | ||
| 12. 06. 2010 | Lipová | 20,04 | 20.04 | 19.27 | 0.77 | 13. | ||
| 23. 08. 2008 | Vícov, PV | 19,88 | 19.75 | 19.88 | -0.13 | 4. | ||
| 16. 07. 2006 | Plumlov, PV | 23,57 | 23.57 | 22.95 | 0.62 | 27. | ||
| 11. 09. 2004 | Soběsuky, PV | 28,15 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
| 15. 05. 2004 | Vrchoslavice, PV | 46,80 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 23. 08. 2003 | Kelčice, PV | 22,82 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 16. 08. 2003 | Kralice n/H, PV | 31,78 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 19. 07. 2003 | Žárovice, PV | 22,17 | 0 | 0 | 0 | 10. | ||
| 28. 06. 2003 | Vřesovice, PV | 24,64 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 14. 06. 2003 | Mořice, PV | 35,80 | 0 | 0 | 0 | 14. | ||
| 27. 07. 2002 | Dětkovice, PV | 24,58 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 20. 07. 2002 | Žárovice, PV | 22,24 | 0 | 0 | 0 | 8. | ||
| 25. 05. 2002 | Vrchoslavice, PV | 43,44 | 0 | 0 | 0 | 16. | ||
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.















